KS Grabskiego- Adam Buchwald , Łukasz Rekowski(C), Jakub Pępek, Patryk Szen, Patryk Florsz

FC Yakuza- Marek Olszewski, Mateusz Nowak(C) , Sebastian Parka, Kamil Rost, Mateusz Wieczyński

KS Grabskiego- Patryk Szen x3, Kuba Pępek x2, Łukasz Rekowski(C) x2, Patryk Florsz x2

FC Yakuza- Kamil Rost x2, Mateusz Wieczyński x2, Mateusz Nowak(C) x1, Sebastian Parka x1

Wypowiedzi po meczu:

Łukasz Rekowski(kapitan KS Grabskiego):

S± pierwsze punkty na pocz±tku ligi, co nas bardzo cieszy. Cały zespół wyszedł dzi¶ zmotywowany. Chcieli¶my pokazać, że potrafimy grać i wygrywać. Grali¶my z zębem i wol± odniesienia sukcesu, co sie nam udało. Trzeba już my¶leć o następnym przeciwniku i być dobrej my¶li przed kolejnym ligowym meczem.

Mateusz Nowak(kapitan FC Yakuza):

Zacznę od kilku słów w stronę "sędziego". Jego praca pozostawia wiele do życzenia, i grali¶my tak, jakby go nie było. Gra z naszej strony nawet dobra. W pierwszej połowie dawali¶my z siebie wszystko, wygrywali¶my nawet 1:2 po bramkach K.Rosta i M.Nowaka, ale w kilka chwil dostali¶my 2 bramki i do przerwy przegrywamy. Grali¶my jak równy z równym, ale 'wreszcie' rozstrzelali sie zawodnicy z Grabskiego i mecz zakończył sie nie korzystnym wynikiem dla nas.

___________________________________________________________________________________________________________

MKS Sławka - KS Obroki 4:10

MKS Sławka- M.Szefer(C), M.Jokel, Ł.Jokel, P.Pajor, M.Przewdziecki    zmiany:(K.Michalski, M.Kozak, Ł.Kubiszewski)